"Drugie życie zabawek- i Ty możesz zostać Mikołajem!"

12.12.2019 | Aktualności

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Szkoła Podstawowa nr 3 w Słopnicach wyszła z inicjatywą obdarowania dzieci z świetlicy Oddziału Chorób Dzieci w Szpitalu Powiatowym im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej. W ciągu dwóch tygodni udało nam się zebrać mnóstwo nowych i używanych zabawek, książek, kolorowanek i artykułów plastycznych. 10.12. 2019 Pan Dyrektor Mieczysław Tokarczyk, Pani Ewa Zborowska, Pani Małgorzata Banach oraz wolontariusze z naszej szkoły: Sylwia Zborowska, Martyna Zborowska i Michał Florek udali się do Szpitala by przekazać zgromadzone przedmioty na świetlicę, spotkać się, porozmawiać, obdarować niespodziankami oraz życzyć zdrowia każdemu z pacjentów Oddziału Chorób Dzieci. Pracownicy szpitala na czele z Panią Ordynator oraz dzieci były zachwycone prezentami. Działania te związane były z akcją „Razem na Święta” w której bierze udział nasza szkoła. W imieniu obdarowanych składamy serdeczne podziękowania dyrekcji, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom i dzieciom za wielkie zaangażowanie i chęć niesienia pomocy.

Autor: M.Banach |