Konkurs kolęd i pastorałek

15 i 16 grudnia w Limanowskim Domu Kultury odbył się  Konkurs Kolęd i Pastorałek pod hasłem: "GORE GWIAZDA JEZUSOWI”.

Zmagania konkursowe odbywały się w dwóch kategoriach: soliści i zespoły.

W grupie wiekowej klas  I – III  uczniowie (Trela Józef, Kaim Bartłomiej, Sylwia Brzazgoń, Saska Liliana, Postrożny Michał, Król Kacper, Król Marcelina, Florek Amelia, Kuzar Amelia, Król Justyna, Gądek Daroa, Pachut Łucja, Florek Agnieszka, Zborowski Filip, Budka Magdalena, Budka Jakub, Strug Dawid, Górszczyk Milena) zaśpiewali koledę "Wród nocnej ciszy".

W kategorii solistów szkołę reprezentowała Sylwia Brzazgoń z klasy 2, która zaśpiewała i zagrała na skrzypcach kolędę "Lulajże Jezuniu".

W grupie wiekowej klas IV – VIII uczniowie ( Ślazyk Szczepan, Ryz Mariusz, Ryz Andrzej, Pietrzak Anna, Forek Anna, Zborowska Martyna, Ślazyk Gabriele, Śliwa Zuzanna) zagrali i zaśpiewali kolędę ,,Jezusa Narodzonego".

W grupie 2,5-4 latków szkołę reprezentował zespół "Pastuszek z Aniołkami i solistka Aleksandra Nowak.

W grupie 5-6 latków wystąpił z naszej szkoły zespół "Kolędnicy dla Jezuska" zdobywając III miejsce oraz solista Hubert Król.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły w konkursie.

Galeria przedszkolaków