Dla rodziców

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce związanym z zarażeniem koronowirusem zawieszenie zajęć w szkołach zostało przedłużone do 26 kwietnia. W związku z tym od 25 marca zostało obowiązkowo wprowadzone zdalne nauczanie uczniów. Nauczyciele w tym okresie będą poprzez pocztę elektroniczną przesyłać na konta uczniów lub rodziców materiały wraz z instrukcjami służące do nauki dzieci w domu.

Prosimy rodziców, aby w najbliższym czasie wspierali nauczycieli w ich zdalnej pracy z uczniami poprzez pomoc w  organizowaniu nauki dzieci w domu. Pomoc w pobraniu materiałów, wydrukowaniu, jeśli to konieczne czy odesłaniu zadania do nauczyciela w celu sprawdzienia lub oceny.

Prosimy rodziców również, by dopilnowali swoje dzieci aby podczas pobytu w domu solidnie pracowali z tymi materiałami. Szczególnie o pomoc prosimy rodziców uczniów klasy ósmej, których czeka egzamin ósmoklsisty i dla których jest to ostatnia szansa by się do niego własciwie przygotować.Z góry dziękujemy za tę pomoc

Oprócz materiałów przesyłanych przez nauczycieli, w zakładce "Dla ucznia" zostały umieszczone informacje o  internetowych materiałach edukacyjnych, które również są bardzo przedatne w nauce i można z nich skorzystać.

Polecamy zakładkę Pedagog

W załącznikach procedury i wytyczne dotyczące organizacji i bezpieczeństwa uczniów w okresie pandemii koronawirusa oraz organizacji egzaminu ósmoklasistów.
Prosimy o zapoznanie się.