Innowacja pedagogiczna- Wycieczka- Poznajemy nowe zawody

04.06.2019 zerówka wybrała się autokarem na krótką wycieczkę w celu poznania specyfiki pracy w różnych zawodach. Najpierw spotkaliśmy się z  Wójtem Gminy Słopnice Adamem Sołtysem, który opowiedział nam na czym polega jego praca i w jaki sposób działa nasza gmina. Piętro niżej czekały na nas Panie zajmujące się obsługą m.in programu 500+, ciekawie opowiedziały nam co to za program i czym zajmują się codziennie przychodząc do pracy. Kolejnym miejscem, które odwiedziliśmy była poczta. Mieliśmy okazję posłuchać jak wygląda praca na poczcie. Po krótkim spacerze dotarliśmy do Salonu fryzjerskiego-Twoja metamorfoza, w którym Panie fryzjerki powiedziały oraz pokazały jakie wykonują zabiegi. Następnym punktem naszej wycieczki była wizyta w aptece. Pani farmaceutka przedstwiła nam swoją pracę oraz działalność apteki. Z apteki powędrowaliśmy do kwiaciarni Pani Elżbiety Banach, która zaprezentowała nam na czym polega praca florysty i w jakim celu przychodzimy do kwiaciarni. Na koniec wybraliśmy się na przepyszne zimne lody, gdzie dowiedzieliśmy się jak te słodkości powstają.

Serdecznie dziekujemy wszystkim, który tak ciekawie opowiadali nam o swojej pracy, cierpliwie odpowiadali na nasze liczne pytania oraz czestowali mnóstwem słodkości i podarowali nam przeróżne prezenty oraz kwiaty.