Przejdź do treści
szkola1
szkola2
Przejdź do stopki

Zdalne nauczanie

Treść

Decyzją MEN od dnia 9 do 29 listopada 2020 r. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych i tym samym, przedłużone zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII, nauczanie będzie odbywało się zdalnie.

W naszej szkole zajęcia odbywać się będą z wykorzystaniem aplikacji Teams na platformie  Office 365 oraz dziennika elektronicznego VULCAN. 

Udział uczniów w zajęciach jest obowiązkowy.

Poszczególne zajęcia będą rozpoczynały się zgodnie z zatwierdzonym i obowiązującym planem lekcji.

W przypadku problemów należy kontaktować się z wychowawcą za pomocą dziennika elektronicznego lub innych narzędzi komunikacji ustalonych z wychowawcą.

Oddziały przedszkolne funkcjonują bez zmian.

Uczniowie będą mogli wypożyczyć książki z biblioteki szkolnej, która pracuje według planu, tj.: wtorek w godz. 8.30 do 10.30 i czwartek w godz. 8.30 do 11.30.

Na czas zawieszenia zajęć w szkole uruchamiamy możliwość korzystania z konsultacji telefonicznych lub e-mailowych z pedagogiem szkolnym. Możliwa jest również konsultacja w czasie pracy pedagoga w szkole, tj. w każdą środę w godzinach 8.30 do 13.30. Konsultacje będą dostępne dla uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

Prosimy rodziców, aby w najbliższym czasie wspierali nauczycieli w ich zdalnej pracy z uczniami poprzez pomoc w  organizowaniu nauki dzieci w domu. Pomoc w pobraniu materiałów, wydrukowaniu, jeśli to konieczne czy odesłaniu zadania do nauczyciela w celu sprawdzenia lub oceny.

Prosimy rodziców również, by dopilnowali swoje dzieci aby podczas pobytu w domu solidnie pracowali z tymi materiałami. Szczególnie o pomoc prosimy rodziców uczniów klasy ósmej, których czeka egzamin ósmoklasisty i dla których jest to ostatnia szansa by się do niego właściwie przygotować. Z góry dziękujemy za tę pomoc

Oprócz materiałów przesyłanych przez nauczycieli, w zakładce "Dla ucznia" zostały umieszczone informacje o  internetowych materiałach edukacyjnych, które również są bardzo przydatne w nauce i można z nich skorzystać. 

Polecamy zakładkę Pedagog

W załącznikach procedury i wytyczne dotyczące organizacji i bezpieczeństwa uczniów w okresie pandemii koronawirusa oraz organizacji egzaminu ósmoklasistów.

Prosimy o zapoznanie się.

226177