Odblaskowy happening

Nasza szkoła wzięła udział w akcji, której główną ideą było promowanie bezpieczeństwa w środowisku lokalnym, zwiększenie świadomości oraz zwrócenie uwagi na konieczność noszenia elementów odblaskowych. Wszyscy uczniowie szkoły wraz z wychowawcami promowali bezpieczeństwo wśród mieszkańców Gminy Słopnice podczas spaceru główną drogą. Uczniowie wykonali transparenty z różnymi hasłami promującym bezpieczeństwo w ruchu drogowym. ,,Odblaskowy happening" miał charakter kampanii społecznej wzmacniającej poczucie bezpieczeństwa na drodze oraz promocję noszenie elementów odblaskowych. Podczas akcji nad naszym bezpieczeństwem czuwali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego: asp. Marcin Stopka i st. sierż. Arkadiusz Batko z Komendy Powiatowej w Limanowej.