LUTY 2023

W miesiącu lutym uczniowie z naszej szkoły mogli korzystać kilkukrotnie ze sprzętu z „Laboratoria Przyszłości".

Jednym z nich były  LEGO® Education SPIKE™  dzięki którym dzieci uczęszczające na świetlicę mogły uczyć się poprzez zabawę. To nie tylko rozwijanie sprawności manualnej, wyobraźni, ale przede wszystkim nauki przedmiotów STEAM. Pozwala ćwiczyć umiejętność rozwiązywania problemów i opowiadania historii podczas zabawy, która uczy wytrwałości i samodzielnego myślenia.

Kolejnym sprzętem wykorzystywanym z programu „Laboratoria Przyszłości" były:

• długopisy Banach– PEN 3D,
  • filament PLA 3D

Uczniowie klasy 3 z okazji walentynek zrobili przepiękne czerwone serca, które poźniej mogli podarować wybranej osobie.

Innym sprzętem był aparat cyfrowy z funkcją kamery Canon EOS M50 Mark II. Używany był do robienia zdjęć i tym samym  dokumentacji  wydarzeń związanych ze szkołą:

-karnawał,

-walentynki,

-prelekcja KRUS,

-zdjęcia prac na konkurs,

-Szkolny Konkurs Recytatorski,

-Tydzień Kolorów,

-akcja "Paczka dla Ukrainy".