MARZEC 2023

W marcu sprzęt z Labolatorium Przyszłości wykorzystywany był:

1. Uczniowie klas młodszych na świetlicy systematycznie korzystali z LEGO® Education SPIKE™ . To nie tylko nauka programowania, ale również switna zabawa w ktorej można stworzyć swój pojazd, budowle czy gre, która jest wprawiana w ruch.

2. Na zajęciach wykorzystano długopisy Banach 3D, które sprawiają zawsze dużo radości wśród dzieci. Tym razem z okazji rozpoczynajacej sie wiosny, uczniowie na świetlicy zrobili kwiaty, motyle:

3. Drukara 3D wzbudział duże zainteresowanie wśród dzieci. Poznały jak jest zbudowana, jak działa. Mogły obserwować druk trójwymiarowy przedmiot z tworzywa sztucznego.

4. Za pomocą  aparatowi cyfrowemu z funkcją kamery Canon EOS M50 Mark II, mogliśmy  udokumentować ważne wydarzenia  zwiazane z działalnoscią naszej szkoły:

-konkurs "Cuda wianki z wytłaczanki",

-nagrodzenie uczniów w konkursie "Skarby Beskidzkiej Miedzy",

-"Maria Konopnicka na wesoło"- konkurs recytatorski,

-pokaz mody w przedszkolu,

-wycieczka na spektakl,