LISTOPAD 2022

W listopadzie sprzęt z programu „Laboratoria Przyszłości" wykorzystywaliśmy podczas zajeć obowiazkowych, ale i tych dodatkowych.

1. Przy pomocy  długopisy Banach– PEN 3D oraz filament PLA 3D uczniowie młodszych klas na jezyku angielskim utrwalali słownictwo dotyczące owoców:

2. W przedszkolu dzieci  miały okazję poznać tajniki programowania poprzez zabawę z edukacyjnymi robotami:

-grupa młodsza 3, 4 -latki

-grupa starsza- odział "0"

3.Uczniowie z klas 1-3 na świetlicy uczyli sie poprzez zabawę z  LEGO® Education SPIKE™ . To innowacyjna pomoc edukacyjna do nauki programowania i robotyki, która przyczynia się do rozbudzania ciekawości i odwagi poznawczej uczniów starszych klas szkół podstawowych w przedmiotach STEAM.

4. Kolejnym sprzętem był aparat cyfrowy z funkcją kamery Canon EOS M50 Mark II. Był używany do robienia zdjęć, aby udokumentować wydarzenia zwiazane z życiem szkolnym:

- akademia z okazjii Narodowego Święta Niepodległości

-obchody Święta Niepodległości na Chyszówkach

-wycieczka do fabryki bombek klas 1-3

-Światowy Dzień Pluszowego Misia

-udokumentowaie udziału w projekcie Słopnice - moja gmina :

-zabawa andrzejkowa

- udokumentowanie programu czytelniczego " Lekturki spod chmurki"

-udokumentowanie dodatkowych zajeć :