Z seniorami o bezpieczeństwie na drodze

W ramach konkursu "Odblaskowa Szkoła" uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 3 w Słopnicach zaprezentowali inscenizację dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym pt. "Bądź widoczny- bądź bezpieczny".

Głównym celem spotkania było promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród seniorów i lokalnej społeczności, zwiększenie świadomości oraz zwrócenie uwagi na konieczność noszenia elementów odblaskowych.

Uczniowie zaprezentowali różnorodne scenki dotyczące zarówno niewłaściwego jak i właściwego zachowania w ruchu drogowym. Przedstawienie uświetniły piosenki, dekoracje oraz stroje małych aktorów. Występ dzieci był również świetną okazją do spotkania babć i dziadków ze swoimi wnukami w szkole. Seniorzy nagrodzili naszych małych aktorów gromkimi brawami, pochwałami i słodkościami. Na koniec spotkania każdy senior otrzymał opaskę odblaskową oraz słodkiego, odblaskowego cukierka.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :