25 października 2022 roku naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele policji: asp. Marcin Stopka oraz st. sierż. Arkadiusz Batko z Komendy Powiatowej z Wydziału Ruchu Drogowego w Limanowej. W ramach spotkania odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym. Uczniowie podczas spotkania mieli wiele ciekawych pytań i spostrzeżeń. Policjanci limanowskiej komendy przybliżyli dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Uczniowie przypomnieli sobie jak poruszać się po drodze oraz o obowiązku noszenia elementów odblaskowych. W trakcie spotkania najmłodsi odpowiadali na zadawane pytania, wykazując się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa. Przedszkolaki miały również okazję obejrzeć policyjny samochód. Przedstawiciele policji wręczyli naszym laureatom dyplomy i nagrody za udział w konkursach dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym, organizowanym w naszej szkole.

Laureaci konkursów:

Konkurs „Mój odblask”:

- I miejsce: Marta Kołodziej kl.6

- II miejsce: Jakub Król kl.6

- III miejsce: Oliwier Florek kl.4

Konkurs „Jestem bezpieczny na drodze”:

- I miejsce: Agnieszka Florek kl.3, Sylwia Brzazgoń kl.2

- II miejsce: Amelia Florek kl.1, Kacper Król kl.3

- III miejsce: Milena Wojcieszak kl.3, Szymon Wojcieszak kl.2

Konkurs Wiedzy o Ruchu Drogowym:

- I miejsce: Oliwier Florek kl.4

- II miejsce: Anna Florek kl.8

- III miejsce: Kacper Pachut kl.6

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.