wycieczka do Muszyny
Treść
W dniu 17 czerwca uczniowie klas I–III uczestniczyli w wycieczce do Muszyny. Głównym punktem programu była gra terenowa po malowniczym Zapopradziu, podczas której dzieci mogły połączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem ciekawych miejsc i historii regionu. Podczas gry uczestnicy wykazywali się spostrzegawczością. Odnajdywali wskazane punkty i zdobywali kolejne wskazówki prowadzące do celu. Dzieci miały okazję podziwiać okoliczne krajobrazy, poznać interesujące miejsca oraz aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również chwil na odpoczynek, wspólne rozmowy. Wszyscy wrócili do szkoły zmęczeni, ale pełni wrażeń, nowych doświadczeń i pięknych wspomnień.