Uroczyste Ślubowanie Pierwszaków

Dnia 31 października 2019r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w naszym szkolnym kalendarzu. Tę uroczystą poprzedza wiele przygotowań – uczniowie poznają szkołę, kolegów, swoje prawa, ale również                  i obowiązki. Wspólnie z Wychowawcą i Rodzicami przygotowują uroczystość, podczas której zdają swój pierwszy szkolny egzamin. Uczniowie gotowi, odświętnie ubrani           i bardzo przejęci zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne. Następne złożyli przysięgę i uczestniczyli w ceremonii pasowania ołówkiem, po której już oficjalnie zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!