Wycieczka do Nibylandii w Łącku

11 grudnia przedszkolaki z wychowawcami udały się na wycieczkę do sali zabaw "Nibylandia" w Łącku.Celem tego wyjazdu było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, orientacji w przestrzeni oraz integracja grup przedszkolnych.           Po zapoznaniu się z zasadami obowiązującymi na konstrukcji, na przedszkolaków czekało wiele atrakcji: zjeżdżalnie, tunele, autka , rowerki, kuchnie, domki, warsztaty       i suche baseny. Wiele pozytywnych emocji wzbudził basen z kolorowymi kulkami.       Do przedszkola wszystkie dzieci wróciły w bardzo dobrych humorach, pełne niezapomnianych wrażeń i emocji. Na każdej dziecięcej buzi widać było uśmiech,           a przeżycia towarzyszyły im jeszcze kolejnego dnia.

Galeria zdjęć: tutaj