W tym roku po raz siódmy odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek ,,Gore gwiazda Jezuskowi w przedszkolach dziś" zorganizowany przez Niepubliczne Przedszkole Integracyjne ,,Chatka Małego Skrzatka" w Mordarce oraz Fundację ,,Wesoły Promyczek".

Na scenie w Karczmie Matras w Limanowej wystąpiło ponad 700 uczestników.               W konkursie wzięła również grupa naszych przedszkolaków "Gwiazdki" w składzie: Julia Pietrzak, Klara Gąsiorek, Rita Zborowska, Amelka Kuzar, Oskar Florek, Wiktoria Daniel, Alicja Nowak, Amelia Florek przygotowana przez Panią Małgorzatę Banach. Dzieci zaprezentowały kolędę ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki" i zebrały gorące brawa. Wiele radości sprawiło zajęcie II miejsca oraz zdobycie worka prezentów z mnóstwem zabawek.

Natomiast w starszej kategorii wiekowej duet w składzie: Małgorzata Kędroń i Magdalena Budka pod opieką Pani Angeliki Talaska zdobył III miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Galeria zdjęć:http://cms20.vps192.iat.pl/pl/5142/0/miedzyprzedszkolny-konkurs-koled-i-pastoralek-gore-gwiazda-jezuskowi-w-przedszkolach-dzis-.html