Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykle ważny dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. Dnia 20 stycznia 2020 roku klasy 1-3 pod opieka swoich wychowawczyń przygotowały przedstawienie z okazji tego święta. Goście licznie zjawili się by oglądnąć to co przygotowały wnuczęta. Uroczystość rozpoczął Pan Dyrektor, który serdecznie przywitał przybyłych gości. W swoim przemówieniu wyraził wdzięczność wszystkim babciom i dziadkom za trud, poświęcenie i pomoc w wychowaniu wnuków i życzył stu lat życia w szczęściu i zdrowiu. Na uroczystości gościliśmy również wójta gminy Słopnice- Adama Sołtysa.Dzieci przez występ mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia do nich. Było wiele uśmiechów, radości, ciepłych słów.