Rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia 1 września 2020r. (wtorek) rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021. W tym dniu ze względu na obowiązujące wytyczne sanitarne z powodu epidemii koronawirusa nie spotykamy się na wspólnym, uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Uczniów zapraszamy na spotkania z wychowawcami, które odbędą się według poniższego harmonogramu. W czasie spotkań uczniowie zapoznają się zasadami bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, zasadami bezpieczeństwa na terenie szkoły, procedurami bezpieczeństwa  obowiązującymi na terenie szkoły w nowym roku szkolnym w związku z pandemią oraz podziałem godzin. Prosimy również, aby uczniowie tego dnia zgłosili do wychowawców deklarację korzystania z dożywiania.

Harmonogram spotkań z wychowawcami:

Wychowawca

1. Tokarczyk

VI - VII

M. Biedroń

1. Wilczek

P. Mąka

1. Talaska

sala gimnastyczna

M. Florek

Na teren szkoły wchodzimy w maseczkach zakrywających usta i nos oraz dezynfekujemy  ręce przy wejściu do budynku szkoły.

Prosimy o przychodzenie do szkoły w określonych godzinach.

Msza św. 1 września 2020 r. godz. 18.00