Przechodzimy na zdalne nauczanie

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od soboty, 24 października obowiązują nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę zdalną. Zawieszenie zajęć stacjonarnych dla tych uczniów potrwa do niedzieli, 8 listopada br.

Od poniedziałku 26 października zajęcia dla uczniów klas IV - VIII naszej szkoły będą odbywać się on-line według aktualnego planu lekcji na platformie Teams.

Oddziały przedszkolne i klasy I-III funkcjonują bez zmian, czyli uczęszczają na zajęcia stacjonarne w szkole.

Podobnie jak w czasie wiosennej edycji kształcenia na odległość rodzinom, które mają problemy z dostępnością sprzętu komputerowego dla dzieci, szkoła udostępnia taki sprzęt na czas zdalnego nauczania. Chętnych prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły w celu ustalenia terminu i sposobu odbioru sprzętu.

W razie problemów technicznych związanych z udziałem w zajęciach on-line prosimy o kontakt ze szkołą.