RAZEM NA ŚWIĘTA

W ramach ogólnopolskiej akcji „RAZEM NA ŚWIĘTA !”   pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, do której kolejny rok   z rzędu przystąpiła nasza szkoła, wspólnie z dziećmi podjęliśmy się następujących zadań:

- przygotowania drobnych upominków z świątecznymi życzeniami dla seniorów mieszkających w okolicy szkoły,

- upieczenia, udekorowania i przekazania przez przedszkolaki pierniczków dla seniorów.

celem klasy 0 była zbiórka ciepłych skarpet dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Limanowej. Udało się nam zebrać 29 par skarpet, które zostały przekazane 17 grudnia. Bardzo dziękujemy wszystkim za podarunki. Mieszkańcy DPS w Limanowej dołączają się do podziękowań i życzą wszystkim Wesołych Świąt!

WSPÓLNIE ZAANGAŻUJMY SIĘ W POMOC DLA INNYCH !

Więcej zdjęć tutaj