Wigilia u Krasnoludków

...Jest taki dzień...w którym gasną wszelkie spory”... Dzień magiczny, niezapomniany, w którym składamy sobie najlepsze życzenia. Nieco wcześniej, ale również bardzo uroczyście wigilię obchodzą przedszkolaki. W tym dniu dzielimy się opłatkiem, jemy uroczysty obiad z potrawami wigilijnymi, a dzięki naszym rodzicom raczymy się świątecznymi słodkościami. Serdecznie dziękujemy mamie Kamilka, Gabrysi i Madzi S. za pomoc w organizacji. Świąteczny nastrój podnoszą również galowe ubrania, stroiki, choinki, świeczki i śpiewane przez wszystkie dzieci kolędy. Wraz z przedszkolakami życzymy Wszystkim Państwu spokojnych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz zdrowia i spełnienia marzeń w Nowym Roku.