Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w czasie ferii zimowych

Dyrekcja Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Limanowej informuje, iż:

"W związku z rozpoczętą kwarantanną narodową informujemy, iż Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Limanowej zapewnia dzieciom i młodzieży pomoc psychologiczno- pedagogiczną również w okresie ferii zimowych.

W dniach od 4.01.2021r. do 17.01.2021r. zapewniamy dodatkowe formy wsparcia:
- infolinię - pod numerem telefonu 18 3371737 w godzinach od 8 do 17– można uzyskać         wsparcie psychologiczne oraz umówić wizytę stacjonarną w Poradni,
- dyżury stacjonarne psychologów na terenie Poradni,
- konsultacje z terapeutą uzależnień w okresie ferii zimowych po wcześniejszym zgłoszeniu     telefonicznym,
- interwencja kryzysowa w sytuacjach trudnych.

W związku z trudną sytuacją emocjonalną uczniów – ograniczenia w kontaktach z rówieśnikami zalecamy rodzicom szczególnie uważną obserwację dzieci pod kontem stanów emocjonalnych (obniżony nastrój, wycofanie, apatia, kłopoty ze snem, nadużywanie Internetu) oraz korzystanie z zaproponowanych przez nas form pomocy."