Zabawy na śniegu

Korzystając z uroków tegorocznej zimy, przedszkolaki z najmłodszej grupy Krasnoludki” oraz trzecioklasiści już w pierwszych dniach po powrocie z ferii bawiły się na pokrytym śniegiem szkolnym boisku, placu zabaw oraz pagórkach. Dzieci oddały się zimowemu szaleństwu: zjeżdżały na sankach, ślizgach i jabłuszkach, lepiły bałwana, robiły „aniołki”, rzucały śnieżkami do siebie, a także „atakowały” kulami śniegowymi swoje panie (oczywiście zachowując zasady bezpieczeństwa). Pogoda była trochę mroźna, ale nikomu to nie przeszkadzało, bo dzieci wiedzą, że zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka i samo zdrowie.                    Z czerwonymi noskami i z uśmiechem wróciliśmy do szkoły na ciepłą herbatę. Było mroźnie, ale wesoło i radośnie.

Więcej zdjęć przedszkolaków tutaj

Zdjęcia klasy III tutaj