Pokaz Mody Przedszkolaka

Śledząc trendy w modzie postanowiliśmy w tym roku uczcić dzień kobiet i mężczyzn- Pokazem Mody Przedszkolaka. 9 marca 2021 roku w obu naszych przedszkolnych oddziałach odbył się ten niecodzienny pokaz mody.

Dzieci komponowały swoje stroje z rodzicami w domu, następnie prezentowały je przed publicznością. Kreacje zostały przygotowane według własnych pomysłów – wyjątkowe, niepowtarzalne, a przede wszystkim kolorowe! Okazało się, że niektórzy mieli tremę, ale głośne oklaski pomogły w prezentacjach. Wesoła muzyka zapraszała małe modelki i modelów na wybieg.

Przedszkolakom bardzo spodobała się zabawa. Mamy nadzieję, że Pokaz Mody Przedszkolaka na stałe wpisze się w kalendarz przedszkolnych wydarzeń.

Dziękujemy, rodzicom za przygotowanie tak cudnych stylizacji oraz drobnych upominków i dyplomów dla dzieci.

Galeria zdjęć- Krasnoludki

Galeria zdjęć- Zerówka