Wracamy do zdalnego nauczania

Informujemy, że na podstawie Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 22 marca do 11 kwietnia uczniowie klas I – III przechodzą na naukę w trybie zdalnym. Zajęcia będą odbywać się na platformie Teams według obowiązującego planu lekcji.

Uczniom klas IV – VIII do 11 kwietnia zostaje przedłużone kształcenie na odległość.

Oddziały przedszkolne pracują bez zmian w trybie stacjonarnym, przy zachowaniu zasad reżimu sanitarnego.

Zmiany zostają wprowadzone z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej i z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju na koronawirusa.