Koniec roku szkolnego

25 czerwca 2021 roku zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Rok wyjątkowy pod względem organizacyjnym za przyczyną tego, że w wyniku trwającej pandemii większą część roku szkolnego uczniowie nie mieli zajęć stacjonarnych w szkole, lecz będąc w domu brali udział w kształceniu na odległość.

W tym roku pożegnaliśmy 10-ciu uczniów klasy ósmej kończących szkołę podstawową i opuszczających mury naszej szkoły. W czasie uroczystej akademii uczniowie klasy ósmej podziękowali nauczycielom i dyrekcji za trud włożony w ich edukację i wychowanie, za opiekę i troskę w czasie nauki w szkole podstawowej. Uczniów klasy ósmej pożegnali również ich młodsi koledzy, życząc im samych sukcesów w nowych szkołach.

W trakcie akademii Pan Wójt Adam Sołtys wręczył nagrodę uczennicy klasy ósmej Karolinie Palacz, która uzyskała tytuł finalisty w konkursie tematycznym na szczeblu wojewódzkim oraz listy gratulacyjne rodzicom i nauczycielowi- opiekunowi. Pan Wójt i Pan Dyrektor wręczyli również nagrody książkowe uczniom klasy ósmej, którzy w minionym roku szkolnym osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i zachowywali się wzorowo oraz świadectwa wszystkim uczniom.

Kończąc rok szkolny, wszystkim uczniom, nauczycielom, dyrekcji, pracownikom obsługi i administracji życzymy udanych, spokojnych i słonecznych wakacji !!!

zob. foto