Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dnia 1 września 2021r. (środa) rozpoczynamy rok szkolny 2021/2022. W tym dniu ze względu na wciąż obowiązujące wytyczne sanitarne nie spotykamy się na wspólnym, uroczystym rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Uczniów zapraszamy na mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego, która odbędzie się 1 września o godz. 9.00, a po mszy św. do szkoły na spotkania z wychowawcami klas.

W czasie spotkań uczniowie zapoznają się zasadami bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, zasadami bezpieczeństwa na terenie szkoły, procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie szkoły w nowym roku szkolnym w związku z pandemią oraz podziałem godzin.

Prosimy również, aby uczniowie tego dnia zgłosili do wychowawców deklarację korzystania z dożywiania.

Oddziały przedszkolne rozpoczynają pracę 1 września od godz. 8.00.

Na teren szkoły wchodzimy w maseczkach zakrywających usta i nos oraz dezynfekujemy  ręce przy wejściu do budynku szkoły.