Jesienny piknik w przedszkolu

04 października korzystając z pięknej pogody przedszkolaki z obu grup uczestniczyły w jesiennym pikniku. Celem wspólnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym było: integrowanie dzieci i rodziców z poszczególnych grup wiekowych, zachęcanie do wspólnych zabaw ruchowych, stworzenie miłej atmosfery, zachęcanie dzieci do aktywnego uczestniczenia w proponowanych zabawach, stworzenie okazji do wspólnego spędzania czasu dzieci na terenie przedszkola.

Piknik rozpoczął się od powitania zebranych dzieci i zachęcenia do wspólnej zabawy. Następnie były zabawy z chustą animacyjną, zabawy muzyczno-ruchowe i kiełbaski z grilla. Całą zabawę umilały nam piosenki przedszkolne: Witaminki, Urodziny marchewki, Olimpiada w Jarzynowie, zachęcające do zdrowego stylu życia. Po zakończeniu zabaw ruchowych wszyscy uczestnicy wrócili do szkoły w świetnych humorach.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę, a rodzicom za pomoc w przygotowaniach.

Więcej zdjęć tutaj.