„Gdy Liczy się Czas” - Dzień w Piżamach

28 października 2021 r. na długo pozostanie w pamięci naszej Społeczności szkolnej. Przedszkolaki, Uczniowie, Nauczyciele oraz Pracownicy przyszli w tym dniu do szkoły w niecodziennym stroju - piżamie, dołączając tym samym, do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej BIEGU i DNIU W PIŻAMACH.

Dzień Piżamy w szkole i w przedszkolu to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. A dlaczego akurat ta część garderoby? Piżama, to standardowe ubranie chorych dzieci. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy nam go nie brakuje. Jak bardzo jest cenne, dowiadujemy się dopiero w chorobie.

Podczas tego dnia w naszej  szkole odbyły się liczne aktywności fizyczne promujące zdrowie. Był to dzień jak co dzień, a jednak bardzo wyjątkowy, ponieważ myślami i sercem wszyscy byliśmy z dziećmi, które swoje dzieciństwo zamiast w przedszkolu czy szkole, muszą spędzać w szpitalach.

Cieszymy się, że cała Społeczność szkolna wzięła udział w naszej akcji. Miło nam poinformować, że podczas niej zebraliśmy  na rzecz   chorych dzieci kwotę w wysokości 1100 zł, którą w najbliższych dniach przekażemy na konto Fundacji „Gdy Liczy się Czas”. Dziękujemy wszystkim za ofiarowaną do puszki -„cegiełkę” na rzecz chorych dzieci.

Małym Pacjentom życzymy powrotu do zdrowia, a także nadziei, która nigdy nie gaśnie. Aby nigdy nie brakło Wam sił, by walczyć z trudnościami losu.
Żeby szczęście i piękny uśmiech zawsze gościły w Waszym sercu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za aktywny udział i wsparcie!

Foto z akcji