„ Miś jest mały i puchaty

Miś jest fajny i kudłaty

Miś jest gruby jak ta kula

Misia zawsze się przytula.”

25 listopada w naszej szkole, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto - Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim misiem. Dzieci poznały historię powstania pluszaków, każdy z bajkowych misiów miał dla dzieci zadanie. Nie brakowało tańców, piosenek o tematyce misiowej. Przedszkolaki zajadły się przepysznymi misiowymi muffinkami przygotowanymi przez mamusie- którym serdecznie dziękujemy za pomoc i współprace. Stworzyły też małą podobiznę swojego misia z papieru, a każdy mały misiowy przyjaciel opuścił przedszkole z misiowym balonem. Najważniejszy, główny cel imprezy- wspólna, zgodna zabawa- został osiągnięty. Już dziś z niecierpliwością oczekujemy na kolejne Święto Pluszowego Misia.

Galerie zdjęć:

Krasnoludki