Zwycięstwo w konkursie kolęd i pastorałek

Miło nam poinformować, że przedszkolaki naszej szkoły z grupy Krasnoludków zdobyły aż dwie nagrody w IX Międzyprzedszkolnym konkursie kolęd i pastorałek „Gore gwiazdka Jezuskowi w przedszkolach dziś...”, który zorganizowało Niepubliczne Przedszkole Integracyjne „Chatka Małego Skrzatka”. Konkurs miał zasięg powiatowy i zgłosiło się do niego wiele przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. Przesłuchania uczestników odbyły się 14 grudnia 2021r.

Naszą szkołę reprezentowały 2 solistki: Julia Piżuch z grupy Krasnoludków, która zdobyła 3 miejsce oraz Amelia Florek z oddziału zerowego zdobywając wyróżnienie. Oprócz tego grupa kolędnicza „Krasnoludki” zajęła wysokie 2 miejsce zaś grupa „Zerówiaki”-wyróżnienie. Oprócz dyplomów przedszkolaki dostały dwa wielkie worki prezentów i encyklopedie.

Młodym artystom serdecznie dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów muzycznych. Chcemy również podziękować organizatorom i sponsorom konkursu za wspaniałe nagrody.

Zobaczcie zdjęcia z konkursu.