Organizacja pracy szkoły od 31 stycznia 2022

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nauka uczniów klas V – VIII od dnia 31 stycznia 2022 r. do dnia 27 lutego 2022 r. odbywać się będzie w formie zdalnej.

Zajęcia podczas zdalnego nauczania odbywać się będą na platformie Teams według aktualnego planu zajęć. Szczegóły w Regulaminie.

Od 31 stycznia (poniedziałek) ulega zmianie plan lekcji. Nowy plan lekcji dostępny jest w dzienniku elektronicznym, prosimy o zapoznanie się z nim uczniów, nauczycieli, rodziców.

Od 31 stycznia możliwa jest również organizacja konsultacji dla uczniów zdających egzamin ósmoklasisty. Szczegóły w Wytycznych.

Zajęcia dla oddziałów przedszkolnych oraz uczniów klas I –IV odbywać się będą stacjonarnie w szkole z zachowaniem obowiązujących obostrzeń sanitarnych.