Dzień kobiet i mężczyzn w przedszkolu

8 marca to wyjątkowy dzień – Dzień Kobiet, który świętują wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom. Nie obyło się bez, drobnych i słodkich upominków. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli przemili, uczynni i sympatyczni:).

Dziewczynki także pamiętały o swoich kolegach, 10 marca to Dzień Mężczyzny, wspólnie z Paniami składały chłopcom życzenia, wręczyły upominki oraz poczęstowały odrobiną słodyczy.

Dzieci pamiętały również o dorosłych kobietach i mężczyznach, którym złożyli życzenia i wręczyli krawaty oraz niewiędnące tulipany:)

Dni obchodzone na początku marca to doskonały czas i sposób kształtowania u dzieci nawyku pamiętania o świętach i obdarowywania upominkami swoich najbliższych oraz rówieśników.

Galerie zdjęć: Krasnoludki  Zerówka