Wiosenny pokaz mody przedszkolaków

Dzieci z obu grup przedszkolnych chętnie przebierają się w różne postacie np. na bal karnawałowy czy też podczas Koncertu życzeń dla Babci i Dziadka. Sprawia im to dużo radości. 29.03 dzieci brały udział w wiosennym pokazie mody. Celem pokazu (oprócz dostarczenia radości z fajnej zabawy) było ukształtowania u dzieci poczucia estetyki, umiejętności nazywania części garderoby i łączenia pasujących elementów, nazywanie kolorów, określanie faktur materiałów, rozwijanie kreatywności oraz sposobu poruszania się po "czerwonym dywanie" w rytmie muzyki. Rodzice przygotowali dzieciom różne stylizacje: wiosenne, sportowe, na odświętne okazje i uroczystości. Istotnym uzupełnieniem strojów były dodatki, tj. okulary, torebki, kapelusze itp. Każdy przedszkolak chętnie prezentował swój ubiór, wdzięk, sposób poruszania się, gestykulację dla kolegów z grupy i dla fotoreportera.

A co jest modne w tym sezonie wiosennym?

Zobaczcie Państwo sami w naszej galerii zdjęć.

Krasnoludki

Zerówka