„Czarodziejski ołówek” i " „W pustyni i w sieci”

„Czarodziejski ołówek” i

20 kwietnia  uczniowie klas I-III oraz odział "0" wraz z wychowawczyniami udali się do Liamnowskiego Domu Kultury na „Czarodziejski ołówek”, przygotowany przez Wrocławski Teatr IN-ART. Dzieci z zainteresowaniem śledziły przygody wesołego chłopca Michasia, który zabrał je w podróż po swoim zaczarowanym świecie.To była pouczająca bajka. Dzieci dowiedziały się, że w życiu pomaga wiara w siebie, a kierując się dobrym sercem, można przezwyciężyć nawet największe przeszkody.

Starsi uczniowie z klas IV – VIII uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym „W pustyni i w sieci”. Z przedstawionej historii wypływała nauka, że świat wirtualny to tylko namiastka prawdziwego życia. Miejmy nadzieję, że wszystkich spektakl  zmusi do zastanowienia, przed tym, jak po raz kolejny na długie godziny zasiądą przed monitorem komputera.