Wyniki konkursu na inicjatywę DBI 2022 - nagroda dla szkoły

Nasza szkoła wzięła udział w obchodach międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu. Święto to w tym roku przypadło w dniu 8 lutego, ale wydarzenia z nim związane trwały ponad miesiąc. Zorganizowaliśmy m. in. konkursy, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, wzięliśmy udział w warsztatach, lekcjach, spotkaniach, przygotowaliśmy przedstawienie o bezpieczeństwie w Internecie (link do przedstawienie).

Tegoroczna edycja DBI była rekordowa. Zorganizowano 5005 inicjatyw w całej Polsce na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży online, a sprawozdania, które wzięły udział w konkursie przesłało 406 organizatorów lokalnych.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów i otrzyma nagrodę!

To bardzo ważne wyróżnienie dla nas wszystkich

Oficjalne wyniki konkursu znajdują się na stronie internetowej www.saferinternet.pl  w aktualnościach: Wyniki konkursu KLIKNIJ TUTAJ!!

Organizatorzy:

Monika Florek i Justyna Pławecka