Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Maj to życie, maj to kwiatki

Maj to także Święto Matki,

Maj w uczucia jest bogaty,

Bo się zbliża Święto Taty.

Chęć sprawiania przyjemności swoim najbliższym, okazywania im miłości i przywiązania ma swoje odzwierciedlenie w uroczystości jaką przygotowujemy każdego roku – to Święto Mamy i Taty. Ta wyjątkowa uroczystość w naszym przedszkolu obyła się już 20 maja. Najmilszych gości zaprosiły dwie grupy przedszkolne.

Najmłodsze przedszkolaki „Krasnoludki” bawiły swoich gości montażem słowno-muzycznym. Piękne wiersze, przeplatane piosenkami dopełnił taniec z scenką jak to było z mamą i tatą.

Grupa „Zerówka” ofiarowała zaproszonym gościom wiosenną łąkę z życzeniami. Dzieci w strojach kwiatów składały życzenia swoim najbliższym.

Rodzice w ogromnym skupieniu i wzruszeniu słuchali życzeń i powydziwiali program artystyczny w wykonaniu swoich pociech i niejedna łezka pojawiła się w rodzicielskim oku. Uczucia dzieci znalazły swój wyraz w ofiarowanych rodzicom upominkach, podziękowaniach, najlepszych życzeniach, a przede wszystkim gorących uściskach i rodzinnej radości.

Więcej zdjęć w galerii:

Krasnoludki