WYŻYWNIENIE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Zasady rozliczeń posiłków:

1. Nieobecność dziecka w danym dniu w celu odpisania go z posiłku jest możliwa do godziny 08:00 bieżącego dnia żywienia.

2. Istnieje możliwość odbioru nieodpisanego obiadu w bieżącym dniu po uprzednim zgłoszeniu w sekretariacie szkoły do godziny 12:00. Posiłki można odbierać w godzinach 13:00 - 14:00 na zapleczu stołówki szkolnej we własnych pojemnikach bądź w pojemnikach jednorazowych styropianowych zakupionych bezpośrednio u Wykonawcy.

3. Dziecko korzysta ze wszystkich posiłków wydawanych na stołówce szkolnej - nie ma możliwości odpisu w wybiórcze dni. Odpis następuje tylko w wyniku nieobecności dziecka w szkole bądź zaleceń lekarskich (uczulenie na dany produkt).

Wysokość opłat za wyżywienie:

• dla przedszkola :

obiad - 8,50 zł,

podwieczorek - 1,00 zł

Razem: 9,50 zł

• szkoła: II danie-  8,50 zł

Chęć korzystania z obiadu dla uczniów klas I- VIII prosimy zgłaszać do sekretariatu szkoły do 2 września 2022 roku do godziny 8.00 .