Dzień kropki

Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września. Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Dzieci i nauczyciele tego dnia przyszli ubrani w grochy, kropki i kropeczki. Świętowanie rozpoczęli od zapoznania się z znaczeniem tego dnia. Dzieci wysłuchały historii, a także obejrzały krótki filmik o tytułowej "Kropce".

Kolejnym punktem tego dnia było uczestnictwo w wielu zabawach z kropką - przedszkolaki rysowały swoje "dzieła", ozdabiali kropkę, układali "kropkowe" wzory oraz wyklejali plasteliną „kropkowe” obrazki była także "kropkowa dyskoteka" . Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

Galeria zdjęć Zerówka

Galeria zdjęć Krasnoludki