Rozstrzygnięcie gminnego konkursu Bożonarodzeniowego "Anioły, Aniołki, Aniołeczki..."

Rozstrzygnięcie gminnego konkursu Bożonarodzeniowego

05 stycznia 2023 r. odbyło się rozdanie nagród i pamiątkowych dyplomów z KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO „ ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI…2022”

Komisja konkursowa w składzie:

Pani Renata Młynarczyk-Pach, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Słopnicach, Pan Marek Mrózek dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Słopnicach, Pan Mieczysław Tokarczyk, dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Słopnicach w etapie gminnym spośród zakwalifikowanych 33 prac konkursowych przyznała następujące miejsca przedszkolakom z naszej szkoły:

Julia Gądek- I miejsce

Wojciech Strug- I miejsce

Kornelia Król- II miejsce

Hubert Król- III miejsce

Hubert Konik- III miejsce

Gabriela Smoter- IV miejsce

Brayan Dyrek- Wyróżnienie

Zuzanna Pławecka- za udział

Gabriela Kuzar- za udział

Dawid Ślazyk- za udział

Filip Ślazyk- za udział

Oliwia Majka- za udział

Przy ocenianiu prac konkursowych brano pod uwagę samodzielnie wykonanie elementów pracy, staranność wykonania, ogólne wrażenie, pomysłowością oraz nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.