MAMY MISTRZA SŁÓWEK!

9 grudnia 2022 r. uczniowie klas IV – VIII przystąpili do I Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego „Zostań Mistrzem Słówek”, którego organizatorem była platforma do nauki słownictwa Lingos.

Celem konkursu było zachęcenie uczniów do poszerzenia wiedzy i doskonalenia sprawności językowych. To również motywacja do nauki nowych angielskich słówek i wyrażeń. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów.

Z przyjemnością przekazujemy dobre wieści!  Marta Kołodziej, uczennica klasy VI, została Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu „Zostań Mistrzem Słówek” w drugiej kategorii wiekowej (klasa VI – VII).  Gratulujemy! Dla Laureatki Konkursu Wydawnictwo Edgard Języki Obce i platforma Lingos ufundowali nagrody, które pomogą Jej w dalszym rozwijaniu umiejętności językowych i poszerzaniu wiedzy z języka angielskiego.
Wszystkim Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!