Nagroda w konkursie „Skarby Beskidzkiej Miedzy”

W styczniu 2023 roku  w ramach projektu współpracy LGD Dolina Raby i LGD Przyjazna Ziemia Limanowska ogłosiły konkurs plastyczny pt. „Skarby Beskidzkiej Miedzy”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu wszystkich gmin członkowskich partnerskich LGD (konkurs objął 15 gmin). Do konkursu zgłaszały się całe klasy, przedstawiając pracę zbiorową uczniów.

Uczniowie klasy 3 pod opieką wychowawczyni-Moniki Florek, dzięki swojej pracy zdobyli drugie miejsce. Klasa otrzymała nagrodę wyróżnienia w postaci interaktywnego zestawu demonstracyjnego związanego z segregacją odpadów oraz drobne upominki dla każdego ucznia.

Nagrody laureatom wręczył Wójt Słopnice Pan Adam Sołtys, skarbnik Gminy Pan Jan Więcek oraz przedstawiciel Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska" -Pani  Katarzyna Maśnica.