Woda to życie - jak korzystać z niej należycie?

30 maja 2023 r. w naszej szkole odbyła się prelekcja pt. ,, Woda to życie'', w której wzięły udział klasy 1-3 oraz przedszkolaki. Zaproszone do nas Panie że Starostwa powiatowego w Limanowej z wydziału Ochrony środowiska bardzo interesująco przeprowadziły wykład na podany temat. Nasi uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane pytania, a zaproszone Panie były pod wrażeniem ich wiedzy. Na zakończenie uczniowie otrzymali odblaskowe opaski na rękę i kamizelki promujące Starostwo powiatowe w Limanowej.

W prelekcji został wykorzystany jeden z monitorów interaktywnych zakupiony dzięki środkom pozyskanymi projektu granatowego pn. Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny ll. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych.