III Ogólnopolski Charytatywny Bieg w Piżamach

Już po raz trzeci włączyliśmy się w akcję Fundacji "Gdy Liczy Się Czas" i zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień w Piżamach oraz Bieg w Piżamach.
Dzień ten ma na celu zsolidaryzowanie się z dziećmi i młodzieżą, które na co dzień w klinikach onkologii i hematologii spędzają cały czas w piżamach. To, co dla nas jest związane z odpoczynkiem, dla chorych dzieci jest symbolem walki o zdrowie i życie.
Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie.
Aby okazać solidarność i wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom, tego dnia nauczyciele oraz uczniowie założyli piżamy i wzięli udział w biegu.
Cieszymy się bardzo, że mogliśmy wziąć udział w akcji charytatywnej i wesprzeć chore dzieci. Wspólnie udało się zebrać 1110 zł !!!

Bardzo Dziękujemy za dobre serca i wsparcie finansowe naszej akcji!!!

Pamiętaj – pomaganie uskrzydla!

>GALERIA<