Przedszkolaki w Limanowej

07 marca oba oddziały przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Limanowej. Mimo niesprzyjającej pogody przedszkolaki nie mogły się doczekać wyjazdu już kilka dni przed planowanym terminem.

Wcześnie rano wyruszyliśmy do Muzeum Regionalnego Ziemi Limanowskiej, tam dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy o naszym regionie, jak wyglądała jego historia, dawne stroje, słynna rodzina aptekarzy limanowskich, czy rafineria. Następnie udaliśmy się na przedstawienie teatralne "Jaś i Małgosia" w wykonaniu Katolickiego teatru, którym przedszkolaki były bardzo zainteresowane. Na koniec dzieci z smakiem zjadły posiłek w pobliskiej restauracji "Siwy brzeg".

Oprócz atrakcji przedszkolaki miały okazję przyswajać i utrwalać zasady zachowania w muzeach, kinach, restauracjach oraz podczas przedstawień teatralnych. Wszyscy wrócili zadowoleni i troszkę zmęczeni do szkoły.