Poznaj region – wyprawy turystyczne po Małopolsce

3 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyjeździe do Krakowa w ramach projektu pn. “Poznaj region – wyprawy turystyczne po Małopolsce”, zorganizowanego przez Małopolską Organizację Turystyczną w Krakowie i sfinansowanego przez Województwo Małopolskie. Podczas wyjazdu odwiedziliśmy Operę Krakowską, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć musical “Kopernik”. W trakcie spektaklu “Kopernik” uczniowie zostali porwani w fascynującą podróż przez życie i dzieła wielkiego astronoma. Wspaniała muzyka, widowiskowe kostiumy oraz profesjonalna gra aktorska pozwoliły nam zanurzyć się w atmosferze tamtych czasów i przenieść się w świat nauki i odkryć.

Uczniowie mieli także czas na spacer traktem królewskim z przewodnikiem i zwiedzenie najważniejszych zabytków miasta. Wyprawę turystyczną po Krakowie możemy uznać za udaną i bardzo za nią dziękujemy Małopolskiej Organizacji Turystycznej.