Jak co roku najbardziej wyczakiwnym dniem dla jest Dzień Dziecka. W tym roku obchodziliśmy go 3 czerwca. Grono Pedagogiczne razem z Radą Rodziców zroganizowały wiele atrakcji dla wszytkich uczniów i przedszkolaków.

Na dzieci czekało wiele atrakcji takich jak: dmuchańce, dmuchana kula, wóz strażacki,pyszny popcorn, zabawy z animatorami, turniej sportowy, malowanie twarzy, kiełbaski z grilla oraz rożne smakołyki.

To wszystko możliwe było dzięki naszym sponsorom:

-szczególnie dziękujemy naszemu głównemu sposorowi :firmie Góral - Bud, która finansowo wsparła organizację Dnia Dziecka w naszej szkole,

- firmie Koral, która zasponsorowała lody,

- firmie Tymbark-MWS Sp. z o.o, która przekazała soczki,

- p. Henrykowi Ślazykowi ( Radnemu Gminy Słopnice), który zasponsorował kiełbaski na grila oraz zorganizował wizytę strażaków.

Największym podziękowaniem jest radość dzieci, która w tym dniu była niesamowita.

Dziękujemy rownież naszym rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII z tego dnia.