wycieczka do Inwałdu

12 czerwca uczniowie klas 1-3  pojechali do Parku Rozrywki Inwałd. W pierwszej kolejności udali się do Parku Średniowiecznego. Można było tu zwiedzić od wewnątrz osadę, zobaczyć zbrojownie, a także park ruchomych smoków. Celem głównym było zwiedzenie warowni. Przewodnik oprowadzając uczestników wycieczki po komnatach obiektu omówił sposóby kar jakie były stosowane w średniowieczu. Chętne osoby mogły sprawdzić swoje umiejętności łucznicze.

Kolejnym punktem naszej wycieczki był Parku Miniatur. Park Polska i Świat w Miniaturze obejmował  65 znanych budowli z całego świata.

Dalej  wszyscy poszli do najbardziej wyczekiwanego momentu wycieczki czyli Lunaparku. Uczniowie pod opieką nauczycieli udali się na takie atrakcje jak: koło młyńskie, karuzelę pirat oraz wiele innych.

To była bardzo udana wycieczka, dostarczyła wszystkim świetną zabawę i moc niesamowitych wrażeń.

>>GALERIA<<