Organizacja zakończenia roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca (piątek) uroczyście zakończymy rok szkolny 2023/2024 według harmonogramu:

• godz. 9.00 – msza św. na zakończenie roku szkolnego,
  • godz. 10.15 – uroczysta akademia na zakończenie roku szkolnego 2023/2024 połączona z wręczeniem nagród uczniom z najlepszymi wynikami w nauce, osiągnięcia edukacyjne i sportowe,
  • po akademii spotkanie uczniów z wychowawcami.

Uczniowie, których rodzice zadeklarowali przejazd na mszę św. transportem zorganizowanym przez szkołę przychodzą do szkoły na godz. 8.40, skąd pojadą do kościoła pod opieką nauczycieli.

Oddziały przedszkolne funkcjonują do 28 czerwca.

W okresie wakacji dyżury pełnią: przedszkola w Zespole Szkoły podstawowej i Przedszkola w Słopnicach Górnych w miesiącu lipcu i przedszkole w Zespole Placówek Oświatowych w miesiącu sierpniu.

Rodzice dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole chcący zapisać dzieci do tych przedszkoli w okresie wakacyjnym mogą tego dokonać w sekretariatach w/w szkół.