UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

21 czerwca uczniowie i nauczyciele spotkali się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2023/2024. Na uroczystości obecni byli: Pan Adam Sołtys -Wójt Gminy Słopnice, Pani Anna Strug -Sekretarz Gminy, przedstawiciel Rady Rodziców: Pani Maria Pachut.

Uczniowie klasy 7 przygotowali część artystyczną, która w sposób humorytyczny podsumowała zmagania nauczycieli i uczniów przez 10 miesiecy ich pracy.

Następnie Pan Drektor -Mieczysław Tokarczyk podziękował wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom i uczniom za zaangażowanie. Podsumował osiągnięcia dydaktyczne i sportowe naszych uczniów. Wraz z Wójtem Gminy Słopnice pogratulował laureatowi, finalistom konkursów i tym którzy osiągnęli sukcesy w zawodach sportowych. Wyróżnionym uczniom wręczono statuetki i nagrody, a ich rodzicom listy gratulacyjne.

Po tej części wręczono uczniom nagrody i świadectwa  za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.
Po spotkaniu ogólnym, uczniowie udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by odebrać świadectwa.

Pożegnaliśmy  ks. Jacka Kurcza, który odchodzi z naszej parafii.  Dziękujemy mu za wspólne lata nauki, rozmowy na korytarzach i każdą cenną radę. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, obecność i przykład, jak być dobrym i mądrym człowiekiem.

Życzymy spokojnych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!